Svatby a oslavy

Uskutečněte svůj velký den na místě, které je pro něj jako stvořené. Obklopeni krásnou přírodou Kovalovic, v historickém areálu Staré pošty s restaurací s venkovní terasou, zahradou, vinným sklípkem i svatebním altánkem. Stará pošta se nachází v obci Kovalovice jen 15 minut jízdy z centra Brna i Vyškova.

Vaše slavnostní událost je naše potěšení! Areál Staré pošty je jako stvořený pro pořádání svateb, oslav, a firemních večírků.

Proč oslavu u nás?

Profesionalita

Profesionalita

Naše restaurace spojuje kulinářskou dokonalost s elegantním prostorem, vytvářejíc tak nezapomenutelné zážitky. S profesionálním týmem, který se stará o každý detail, vám přinášíme pohodlnost a luxus na váš výjimečný den.

soukromí

Soukromí

Pro pořádání svateb a oslav jsme tu pro vás. Nabízíme dokonalý prostor pro nezapomenutelné chvíle spojené s láskou a radostí. Celé prostory budou jen vaše a proto se nemusíte bát ani o vaše soukromí.

velké prostory

Velké prostory

Poskytujeme dostatek místa pro uspořádání akcí různého rozsahu. S kapacitou až 150 hostů v hlavní jídelně a možností rozšíření na dalších 50 místech v přilehlé zahradě, jsme připraveni hostit vaši událost ve velkém stylu.

individuální přístup

Individuální

Při pořádání akcí věnujeme každé události individuální péči a pozornost. S detailním plánováním a přizpůsobením se vašim potřebám se snažíme zaručit, že každá akce bude jedinečná a plně odpovídající vašim představám.

Přejít na
Jezdeckou stáj
Stará Pošta