Svatby a oslavy Stará pošta

Svatby a oslavy

Uskutečněte svůj velký den na místě, které je pro něj jako stvořené. Máme za sebou více než 100 úspěšných svateb. Celá svatba je realizovaná na klíč, svatebčanům zajistíme vše od A do Z. Vše začíná schůzkou před daným termínem 2 – 3 měsíce dopředu, kde nastíníte svoji představu. Vaší vizi dáme konkrétní tvar a doladíme finální podobu.

Svatební den
Svatební den

Po příjezdu svatebčanů vás ubytujeme v novomanželském apartmá, který nabízí zazemí pro připravu nevěsty. Ženich se připravuje v odděleném pokoji. Po té dorazí svatební hosté, pro které je vyhrazené parkoviště v areálu Staré Pošty čítající přes třicet parkovacích míst. Následně se svatební hosté přesunou na nádvoří, kde je přívítáme a dle přání pohostíme. V čase obřadu se přesouváte z nádvoří k vyzdobenému svatebnímu altánu. Po obřadu hosté zasednou ke svatební tabuli, kde servírujeme Vámi zvolené menu, s tím je spojený i kompletní servis, včetně tradic. Zbytek svateního dne probíhá podle vašeho harmonogramu, včetně večerního rautu. Večerní raut je servirovaný ve stylu švédských stolů s možností zajištění grilu. V průběhu dne se prostor u altánku promění v taneční parket.

Svatební den
Svatba na klíč, vše na jednom místě!

Stará Pošta je místem jako stvořeným pro váš svatební den. Od prvního plánování až po finální realizaci zařídíme váš vytoužený den. Výhodou je vše na jednom místě, s kapacitou až 80 hostů pro svatební hostinu. Výzdobu zajistí naše floristka, která vaši vizi dá finální podobu, nemusíte se tak bát barevnosti nebo nevhodné vazby květin. Profesionální kuchyně, která nabízí výborné jídlo připravované u nás. Servis, který bude ochotný splnit vaše přání. V neposlední řadě nabízíme stylové a pohodlné ubytování až pro 35 svatebních hostů. Rádi vám se vším poradíme, díky zrealizovaným svatbám (100+) máme spoustu zkušeností, které rádi poskytneme.

Catering a servis
Catering a servis

Profesionální kuchyňe se servisem nesmí chybět. Vše připravujeme u nás, od začátku svatebního dne až po úplný konec. Na přivítání svatebních hostů si můžete objednat stylové kanapky s welcome drinkem. Oběd probíhá buď servírovaným menu (jednochodové, dvouchodové nebo tří chodové menu) nebo formou rautu. Čeká vás široká nabídka pokrmů od klasické českého kuchyně až po italskou, francouzskou nebo americkou, výběr je jenom na vás. Připravujeme studenou kuchyni, která vám nabídne spoustu obložených mís, ať už z moravského regionu nebo mezinárodních končin. Večerní raut je připravován na konkrétní hodinu, s výběrem dle vašich preferencí. Vše je připraveno v maximalní kvalitě. Sestavíme cenovou nabídku včetně gramáže jednotlivých pokrmů, aby se nestalo, že některý z pokrmů brzy dojde. K dobrému jídlu patří i kvalitní moravské víno z menšího rodinného vinařství z Velkých Bílovic. K dispozici vám bude celý servis i s barem, kde vám rádi načepujeme výborné pivo, či nachystáme drink.

Přejít na
Jezdeckou stáj
Stará Pošta