Firemní akce
a kongresy

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i párty.

Hledáte místo pro soukromé setkání nebo veřejné prezentace? Ať už potřebujete malou zasedačku, sál pro velkou konferenci, nebo prostory pro firemní večírek, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Stará Pošta je příhodným místem i pro pořádání firemních akcí díky kongresovému sálu (50 míst), který se nachází v patře bývalé poštovny. Konferenční sál je vybaven projektorem a audio příslušenstvím. Na přání zákazníka můžeme nabídnout občerstvení, coffe break, firemní oběd, degustační menu apod.

Rádi pro vás zoorganizujeme den dle Vašich představ. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kongresy a konference

Kongresový sál pro 50 osob ve stylovém prostředí je přesně místo pro váš kongres. Rádi vám nabídneme cafee break včetně firemního obědu. Jsme připraveni hostit váš kongres nebo konferenci ve velkém stylu.

Firemní večírky

Firemní večírky

Firemní večírek je poděkovaní za oddanou práci pro vaše zaměstnance. Rádi vám uspořádáme firemní večírek na který vaši zaměstnanci nezapomenou. Výborné jídlo, stylové prostředí a profesionální servis.

Teambuilding

Teambuilding

Stará pošta je pro teambuilding jako stvořená, rozsáhlí areál vám nabídne spoustu možností stmelit kolektiv. S jezdeckým areálem si můžete vyzkoušet práci s koňmi, nebo různé kolektivní hry. Je možnost i uspořádat soutěž pro vícero týmů.

Proč pořádat firemní akci u nás?

Profesionalita

Profesionalita

Naše restaurace spojuje kulinářskou dokonalost s elegantním prostorem, vytvářejíc tak nezapomenutelné zážitky. S profesionálním týmem, který se stará o každý detail, vám přinášíme pohodlnost a luxus na vaší akci.

soukromí

Soukromí

Pro pořádání firemních akcí jsme tu pro vás. Nabízíme dokonalý prostor pro konference i firemní večírky. Celé prostory budou jen vaše a proto se nemusíte bát ani o vaše soukromí.

Velké prostory

Velké prostory

Poskytujeme dostatek místa pro uspořádání různých akcí s kapacitou až pro 100 hostů v restauraci s možností rožšíření až o 50 hostů v přilehlých zahradách nebo 50 hostů v kongresovém sále. Jsme připraveni hostit vaši akci ve velkém stylu.

individuální přístup

Individuální

Při pořádání akcí věnujeme každé události individuální péči a pozornost. S detailním plánováním a přizpůsobením se vašim potřebám se snažíme zaručit, že každá akce bude jedinečná a plně odpovídající vašim představám.

Přejít na
Jezdeckou stáj
Stará Pošta