Restaurace
a jezdecký areál
V termínu Rekonstrukce bitvy 1.12.-3.12.2023 restaurace otevřena pro veřejnost od 11:00-24:00 (neděle do 19ti hodin). Jinak restaurace uzavřena do dubna 2024. Akce a firemní večírky po domluvě rádi připravíme.

Letní tábory
Stará pošta

Letní tábory Stará Pošta

Během letních prázdnin pořádáme tábory pro děti v příměstké i klasické formě. Zakládáme si na individuálním přístupu, proto je počet dětí v turnusu omezen na 12 a jezdecké tréninky vedou licencované instruktorky.

Dopoledne je věnováno přípravě koní, tréninkům a péči o koně. Po obědě a poledním klidu mají děti různé pohybové a vytvárné aktivity pod vedením zkušeného pedagoga. V připádě klasického tábora tráví děti více času ve stajích, účastní se odpolední péče o koně a zapojí se do režimu stáje. V průběhu všech táborů se hravou formou snažíme děti vzdělávat i v teorii, která je neméně důležitá.

Všechny tábory se konají i za špatného počasí, k dispozici máme krytou jízdárnu i kruhovku a vnitřní prostrory pro odpolední program. Děti na klasickém táboře spí ve zděném domě vybaveném postelemi, socialní zařízení samozřejmostí.

Dále se účastníci mohou v případě dobrého počasí těšit na malý bazének, vyjížďku a také na ostatní zvířecí členy naší stáje – psi, kočky atd.

Tábory probíhají vždy od pondělí do pátku, příměstké v čase 8:00 – 16:00 hodin.

Strava je zajištěna v místě, pro příměstký pobyt denně oběd, 2x svačina. Klasický tábor má stravu 5x denně. Pitný režim zajištěn.
Po individuální dohodě je možná i účast dětí se speciální dietou.

Spodní věková hranice pro příměstký tábor jsou 4 roky, ale dá se domluvit i na účasti mladších dětí, v závislosti na jejich schopnostech. Pro klasický tábor je minimální věk 6 let.

Pro rezervaci termínu je nutné ověření volných míst a zaplacení zálohy.

Kontakt :
Dominika Flíborová
tel.: 777 108 340.