Restaurace
a jezdecký areál
V termínu Rekonstrukce bitvy 1.12.-3.12.2023 restaurace otevřena pro veřejnost od 11:00-24:00 (neděle do 19ti hodin). Jinak restaurace uzavřena do dubna 2024. Akce a firemní večírky po domluvě rádi připravíme.

Svatby
akce

Uskutečněte svůj velký den na místě, které je pro něj jako stvořené. Obklopeni krásnou přírodou Kovalovic, v historickém areálu Staré pošty s restaurací s venkovní terasou, zahradou, vinným sklípkem i svatebním altánkem. Stará pošta se nachází v obci Kovalovice jen 15 minut jízdy z centra Brna.

Svatby a akce

Konferenční sál

Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party

Hledáte místo pro soukromé setkání nebo veřejné prezentace? Ať už potřebujete malou zasedačku, sál pro velkou konferenci, nebo prostory pro firemní večírek, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Stará Pošta je příhodným místem i pro pořádání firemních akcí díky kongresovému sálu (50 míst), který se nachází v patře bývalé poštovny.
Konferenční sál je vybaven projetorem a audio příslušenstvím.
Na přání zákazníka můžeme nabídnout občerstvení, coffe break, firemní oběd, degustační menu apod.

Neváhejte nás oslovit, rádi pro Vás zoorganizujeme den dle Vašich představ.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

  • Již konané akce v létě 2021

  • klikni zde

Uspořádejte akci

Váše slavnostní událost je naše potěšení! Areál Staré pošty je jako stvořený pro pořádání svateb, oslav, a firemních večírků. Rádi Vám dopřejeme plný zážitek nejen z naší restaurace a zahrad, ale taktéž vinného sklepa či altánku. Kontaktujte nás a společně vytvoříme akci přesně dle vašich představ!