Restaurace
a jezdecký areál
V sobotu 12.9. zavřeno z důvodu konání svatby. V neděli normálně otevřeno.

Restaurace
Stará pošta

Jen se usaďte a vydechněte. Naše restaurace Vás uchvátí útulným historickým interiérem a malebným výhledem z posezení na venkovní terase. Náš šéfkuchař pro Vás vaří výborná denní menu a samozřejmostí je i stálá nabídka specialit z české a francouzské kuchyně. V nabídce najdete široký výběr kvalitních moravských vín a skvělou italskou kávu Mrs. Rose.

Restaurace

OD 26.5. OTEVŘEN VNITŘNÍ PROSTOR RESTAURACE – ROZVOZ ZRUŠEN

TĚŠÍME SE NA VÁS

OD 12.5. 2020 OTEVŘENA ZAHRÁDKA RESTAURACE NA STARÉ POŠTĚ

Opět pro Vás otevíráme restauraci na Staré Poště po vynucené přestávce způsobené celostátní karanténou, ale i díky tomu jsme měli čas pro Vás přichystat nemálo novinek.

První a nejspíš nejzásadnější je nový jídelní lístek, který jsme se snažili dělat a stavět dle ohlasů našich zákazníků. Je zaměřený spíše na Českou kuchyni, ze které si jistě vyberete. Určitě potěší i řada domácích produktů, jako je například domácí kváskový chléb nebo ručně dělané dezerty a mnoho dalších, které pro Vás připravujeme přímo v naší restauraci.

Dále by Vás mohla zaujmout i rozsáhlejší nabídka nápojů, ve které nesmí chybět jak alkoholické mýchané nápoje, tak nealkoholické, pro ty co k nám dorazí autem.

Pro děti máme připravený venkovní dětský koutek, který jistě uvítá každý rodič, stejně jako jezdeckou školu, kterou taktéž mohou využít Vaše ratoslesti.

Další novinkou je také nově zpřístupněné muzeum, které se nachází hned vedle restaurace. Je zde pro Vás připravený nový vchod do areálu, ale také malá expozice fotek a předmětů s tématikou Slavkovské Bitvy. Určitě Vás zaujme i strašidelný sklep, který se nachazí v tomto muzeu.

Těšíme se na Vás, brzy naviděnou.

  • Již konané akce v létě 2020

  • klikni zde

Uspořádejte akci

Váše slavnostní událost je naše potěšení! Areál Staré pošty je jako stvořený pro pořádání svateb, oslav, a firemních večírků. Rádi Vám dopřejeme plný zážitek nejen z naší restaurace a zahrad, ale taktéž vinného sklepa či altánku. Kontaktujte nás a společně vytvoříme akci přesně dle vašich představ!