Restaurace
a jezdecký areál
Restaurace uzavřena do 28.2.2022, budeme se na Vás těšit i v příštím roce. Team Stará Pošta

Jezdecký areál
Stará pošta

Naší vizí je vytvořit místo, kde budou skvělé podmínky pro jezdecký sport. Zároveň jsme ale chtěli krásný život pro naše koně. Najdete u nás proto také přes 4 ha travnatých výběhů, kde mohou koně strávit spoustu času venku v menším stádě nebo samostatně.

Podestýláme konopnou podestýlkou CannaBed, všechny boxy jsou vybaveny gumovými rohožemi. Cena ustájení zahrnuje krmivo Fitmin. O koně pečuje profesionální ošetřovatelka.

Jezdecký areál Stará pošta
Jezdecký areál

Areál je především drezurně zaměřen, ale rádi u nás přivítáme i jiné jezdecké disciplíny. Momentálně je k dispozici zastřešená a osvětlená kruhovka s průměrem 18 m. Kapacita ustájení je 10 boxů.

V srpnu 2019 bude dokončena montovaná jezdecká hala s rozměrem 20x50 m se špičkovým povrchem (rohože, křemičitý písek speciální frakce, geotextilie) realizovaným firmou Sbeko. V průběhu léta 2020 ji nahradí zděná hala s rozměry 20x60m a dalšími 15ti vnitřními boxy. Na jaře 2020 plánujeme venkovní jízdárnu s rozměry 25x65m, rovněž s profesionálně dodávaným povrchem.

Cena ustájení je od srpna 2019 8 500 Kč/měsíc.

Pro více informací prosím kontaktujte Barboru Žákovou Matyášovou.
tel.: 608 252 390
e-mail: zakova@staraposta.cz

  • Již konané akce v létě 2021

  • klikni zde

Uspořádejte akci

Váše slavnostní událost je naše potěšení! Areál Staré pošty je jako stvořený pro pořádání svateb, oslav, a firemních večírků. Rádi Vám dopřejeme plný zážitek nejen z naší restaurace a zahrad, ale taktéž vinného sklepa či altánku. Kontaktujte nás a společně vytvoříme akci přesně dle vašich představ!