Restaurace
a jezdecký areál
Otevřeno každý pátek - neděle a to vždy od 11:00 - 20:00 dne 18.9. z důvodů konání svatby UZAVŘENO

Jezdecký areál
Stará pošta

Naší vizí je vytvořit místo, kde budou skvělé podmínky pro jezdecký sport. Zároveň jsme ale chtěli krásný život pro naše koně. Najdete u nás proto také přes 4 ha travnatých výběhů, kde mohou koně strávit spoustu času venku v menším stádě nebo samostatně.

Podestýláme konopnou podestýlkou CannaBed, všechny boxy jsou vybaveny gumovými rohožemi. Cena ustájení zahrnuje krmivo Fitmin. O koně pečuje profesionální ošetřovatelka.

Jezdecký areál Stará pošta
Jezdecký areál

Areál je především drezurně zaměřen, ale rádi u nás přivítáme i jiné jezdecké disciplíny. Momentálně je k dispozici zastřešená a osvětlená kruhovka s průměrem 18 m. Kapacita ustájení je 10 boxů.

V srpnu 2019 bude dokončena montovaná jezdecká hala s rozměrem 20x50 m se špičkovým povrchem (rohože, křemičitý písek speciální frakce, geotextilie) realizovaným firmou Sbeko. V průběhu léta 2020 ji nahradí zděná hala s rozměry 20x60m a dalšími 15ti vnitřními boxy. Na jaře 2020 plánujeme venkovní jízdárnu s rozměry 25x65m, rovněž s profesionálně dodávaným povrchem.

Cena ustájení je od srpna 2019 8 500 Kč/měsíc.

Pro více informací prosím kontaktujte Barboru Žákovou Matyášovou.
tel.: 608 252 390
e-mail: zakova@staraposta.cz

  • Již konané akce v létě 2021

  • klikni zde

Uspořádejte akci

Váše slavnostní událost je naše potěšení! Areál Staré pošty je jako stvořený pro pořádání svateb, oslav, a firemních večírků. Rádi Vám dopřejeme plný zážitek nejen z naší restaurace a zahrad, ale taktéž vinného sklepa či altánku. Kontaktujte nás a společně vytvoříme akci přesně dle vašich představ!