Restaurace
a jezdecký areál
V termínu Rekonstrukce bitvy 1.12.-3.12.2023 restaurace otevřena pro veřejnost od 11:00-24:00 (neděle do 19ti hodin). Jinak restaurace uzavřena do dubna 2024. Akce a firemní večírky po domluvě rádi připravíme.
AKTUALITY
A
DŮLEŽITÉ INFORMACE
ZE
STARÉ POŠTY
  • Svatby
  • Akce v kongresovém sále
  • Akce konané v restauraci
  • Akce konané v jezdeckém areálu Stará Pošta

SVATBY A AKCE KONANÉ V RESTAURACI

Minulý měsíc u nás v areálu restaurace proběhlo hned několik akcí včetně dvou svateb, dvou kongresových meetingů a několika malých, ale i větších rezervací. Níže vkládám pár fotek pro případnou inspiraci, ke konání podobných akcí a také pár recenzí, které nám naši klienti zanechali.

 

Svatba manželů Kalábových, na které jsme realizovali svatební tabuli, oběd, raut a konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů.
Recenze manželů po uspořádání svatebního dne u nás v areálu.

„..Na Staré Poště jsme se rozhodli udělat naši svatbu a bylo to to nejlepší rozhodnutí!! Hezčí prostor (jak vnitřní, tak přilehlý venkovní) široko daleko nenajdete – krásný altánek na obřad (později skvělé zázemí pro kapelu), na terase nádherná svatební tabule a ke zpestření programu i vinný sklípek s možností degustace. Jídlo bylo VYNIKAJÍCÍ, obsluha ochotná, příjemná a provozní Aleš nejvíc super týpek, který nám vyhověl úplně ve všem! Vše brali zodpovědně a zkrátka se postarali o to, že jsme si celý den připadali jako v pohádce.  Slavit s náma vydrželi až do rána a postarali se o nás i den následující – prostě nejlepší! Děkujeme!
A nejvíc DOPORUČUJEME!
Budeme se moc rádi vracet ..“

Alena a Vašek Kalábovi